Replace this text with information about you and your business or add information that will be useful for your customers.

Заклад дошкільної освіти

(ясла-садок) № 17

"Перлинка"

Виховання - це наука,

яка навчає наших дітей обходитися без нас.

Ернест Легуве

Всі види діяльності через театр!

Радість, праця та краса це весняна толока!

Благоустрій території ЗДО №17 «Перлинка“

З 16.03.2023 по 11.04.2023 року в закладі дошкільної освіти №17 «Перлинка» було проведено ряд заходів з озеленення та благоустрою. Одним із завдань стало видалення аварійних дерев на території закладу за підтримки Управління освіти Ніжинської міської ради та участі КП "ВУКГ". Всі працівники закладу взяли активну участь у прибиранні території від сухого листя та трави, підрізки сухого гілля, прибирання прилеглої території, відновлення квітників і клумб, посадки дерев (калина, вишня, клени). Садовий центр «Копиця сіна» допоміг нам в креативному озелененні, спонсорував рослини для оформлення сучасних локацій.

І як вдячність за дієву доромогу "Перлинка" засяяла яскравими барвами, які будуть створювати гарний настрій та чекати дітей та їх батьків.