28 листопада в межах акції «16 днів проти насильства» психологиня Тетяна Марущак випробувала настільну гру «Коло безпеки» з педагогічними працівниками закладу дошкільної освіти №17 "Перлинка"

Гра «Коло безпеки» – це інструмент, за допомогою якого доступно та просто, граючи в колі та спілкуючись, дорослі та діти можуть отримувати знання про явища насильства, форми та методи його запобігання та подолання, а також шляхи звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку.

Сформували перше коло А "Загальні поняття про насильство", ще залишилось 4 кола, далі буде

Дієвий інструмент для роботи, перевірили методику на власному прикладі.

Застосовувати дану гру будемо на далі у різних групах – як педагогічних так і батьківських».

__________

Матеріали розроблено в межах проєкту Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки UNICEF Ukraine та Уряду Сполучених Штатів Америки.