Replace this text with information about you and your business or add information that will be useful for your customers.
#ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти"
17 квітня 2024 року в Україні відзначають День пожежної охорони.
В ЗДО №17 "Перлинка" пройшов тиждень Пожежної безпеки. Напередодні свята у всіх вікових групах пройшли активності щодо формування навичок пожежної безпеки та правил поводження у надзвичайних ситуаціях. Яскравим акцентом стала спортивна розвага - змагання "Пригоди вогнеборців" яку провела вихователь Юлія Дмитрук. Допитливі дошкільнята відчули себе справжніми пожежниками, проявили наполегливість, активність, відповідальність.
Бережіть себе і своїх рідних!