Replace this text with information about you and your business or add information that will be useful for your customers.
Місто Ніжин святкує свій День – це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли берегти його та зміцнювати своєю працею. Від чистого серця прийміть вітання з Днем міста! Нехай Бог благословить наше місто і надсилає його мешканцям міцне здоров’я, благополуччя, дочекатися Перемоги та під мирним небом творити майбутнє.
ЗДО №17 "Перлинка" пропонує пропонуємо вашому перегляду Відео-енциклопедію дошкільника "Моє рідне місто Ніжин", яку підготувала Ніна Федько - вихователь середньої групи "Сонечко".
Бережіть себе, своїх рідних та наше славетне місто!