Replace this text with information about you and your business or add information that will be useful for your customers.
Вітаємо з перемогою! Маленька перлиночка - вихованка ЗДО №17 "Перлинка" старшої дошкільної групи "Барвінок" Даша Литвин (вихователь Тетяна Кот) за декламування вірша Платона Воронка "Облітав журавель" отримала ПЕРШЕ місце у Всеукраїнському патріотичному багатожанровому конкурсі "Я люблю Україну ".
Бажаємо талановитій, харизматичній артистці творчих злетів та подальших перемог!