Replace this text with information about you and your business or add information that will be useful for your customers.
З настанням теплої, весняної погоди увесь колектив ЗДО №17 «Перлинка» долучився до щорічної акції з БЛАГОУСТРОЮ. В закладі проведено заходи з озеленення та благоустрою території: впорядковано ігрові майданчики, квітники, міні-клумби. На території закладу було висаджено дерева та декоративні кущі. На клумбах висаджено квіти – герань, маргаритки, бегонії, гладіолуси, хризантеми, троянди, чорнобривці, майори. До прибирання та озеленення території долучилися всі працівники закладу. Малята взяли посильну участь у цих заходах – допомагали тримати дерева та кущики під час їх висадки у ямки, поливали квіти, підгортали пісок у пісочницях, облаштували городи. Адміністрація виносить щиру подяку всім малятам, працівникам та батькам вихованців.
Колектив нашого закладу постійно дбає про безпеку і комфорт освітнього середовища, як одну із умов забезпечення якості дошкільної освіти.