До вашої уваги добірка безкоштовних онлайн-ресурсів, які допоможуть батькам організувати навчання та дозвілля своїх дітей, а також знайти необхідні матеріали, щоб поліпшити власні знання і навички.

Курси для українських дітей https://uchim.online/

   LOGUE https://vogue.ua/article/culture/lifestyle/26-krutih-bezplatnih-onlayn-kursiv-dlya-ukrajinciv-48034.html

   UNICEF https://spilnoinpl.org/

   UNICEF  https://spilnoinpl.org/article/onlain-navchannia-dlia-ditei-i-doroslykh

 

Для дошкільнят та їхніх батьків

Bebbo — мобільний додаток для батьків дітей від 0 до 6 років. Це кишеньковий помічник, який допоможе вам у питаннях виховання дитини та її розвитку. 

 

НУМО — платформа з розвитку дошкільнят від 3 до 6 років від МОН та ЮНІСЕФ. У ній зібрано корисні підказки, цікаві вправи й ігри, які допоможуть дошкільнятам щодня опановувати важливі навички для подальшого розвитку. Окрім того, можна скористатися чат-ботом (Telegram, Viber), який щодня буде надсилати вам поради щодо розвитку дитини.

 

Learning Passport — онлайн-платформа із бібліотекою якісних освітніх матеріалів для неформальної освіти, що можуть слугувати додатком до формальних навчальних програм. Для дітей тут зібрані ігри, подкасти, книжки, оповідання, казки, уроки української мови тощо. Також є низка курсів та освітніх матеріалів для батьків і освітян, як-от, наприклад: курс із безпеки про ментальне здоров’я чи матеріалі для «найбільшого уроку в світі».

Дошкілля — платформа, яка допомагає організувати взаємодію батьків, освітніх фахівців та керівників дошкільних освітніх закладів. Тут можна дізнатися про останні новини в освіті дітей від 0 до 6 років, скористатися освітніми онлайн-інструментами та поспілкуватися із представниками закладу. 

?